Přijďte na jarní „Úklid Trojmezí“

Na základě našeho dlouhodobého tlaku politici slíbili, že v Trojmezí vybudují park a před rokem zastavili i změnu územního plánu, která by znamenala jeho zástavbu. Co se od té stalo? Zástupci Koalice Trojmezí neúnavně dále jednají a vypadá to, že se něco děje. Přijďte se nás zeptat co, v sobotu 14. 4. 2012 od 14,00 do 16,30 hod., kdy proběhne již třetí ročník populární akce „Úklid Trojmezí“. Zaměříme se na úklid veřejných přístupových cest a veřejných volných ploch.
Přijďte i Vy na společné setkáni lidí, kterým není lhostejné okolí svého bydliště. Od 17,00 hod. bude probíhat posezení u ohně v areálu Toulcova dvora, kde bude připraveno malé pohoštění.

Úklid Trojmezí – sobota 14. dubna 2012 od 14:00 do 16:30

KDE SE SEJDEME?
PRAHA 15:  kontejner bude na asfaltové cestě vedoucí pod Toulcovým dvorem, spíše až u nepoužívané oplocené retenční nádrže.
PRAHA 10:  kontejner bude na panelové cestě v prodloužení ulice U Záběhlického zámku v křížení s cestou k retenčním nádržím (blízko sadu).
POZOR NOVÉ —- ZÁBAVA PRO VAŠE DĚTI  U kontejneru na Praze 10 jsme připravili aktivity pro vaše děti tematicky spojené s akcí- zábavné úkoly a hraní na téma „Odpady do přírody nepatří!“
Určitě přijďte! Každé dítě dostane odměnu!
 
 PRAHA 4 :  kontejner bude v porostu pod vysokým napětím, kudy vede cyklotrasa z Hamru do Trojmezí – v zatáčce ulice Ke Spořilovu.
 
PRAHA 11:  sběr do pytlů v okolí ulic Milínská, Klapálkova – pytle na parkovišti u country baru Osmičky 
 
U kontejnerů si bude možné vyzvednout pytel a rukavice. Uvidíte, jak bude i vaše děti bavit hledat to, co do přírody nepatří. Dostatek práce bude také v okolí kontejnerů, kde se vrhneme na likvidaci černých skládek odpadu. Vlastní rukavice a nářadí je výhodou.
CO PO ÚKLIDU?
Pro všechny účastníky úklidu je tradičně od 17,00 hod. připraveno posezení u ohně a občerstvení v Toulcově dvoře. Oheň, buřty, pivo, limo,… A společně můžeme probrat budoucnost Trojmezí.
Můžete podpořit naši činnost koupí originálního trička Trojmezí a přispět tak na konto veřejné sbírky “Zelené Trojmezí”. Koupí našeho trička Trojmezí přispějete 30% z prodejní ceny 250,-Kč na veřejnou sbírku „Zelené Trojmezí”.letak-trika
DĚKUJEME VŠEM, KDO TAK JIŽ UČINILI.
PROSÍME  vylepte pozvánku na úklid Trojmezí i ve vašem okolí či ve vašem domě, kterou naleznete zde: uklid-2012
Těšíme se na Vás!  
Vaše Koalice občanských sdružení Trojmezí

3 thoughts on “Přijďte na jarní „Úklid Trojmezí“

 • 4. 4. 2012 at 8:48
  Permalink

  Gratuluji Vašemu sdružení k tomu, co jste dokázali. Myšlenka úklidových akcí je super – ideální bylo dělat takto celou Prahu 10. Za podpory MČ, ale s iniciativou zdola. Jednině takovéto akce a sdružení mohou českou politiku, společnost i státní správu a samosprávu kultivovat.
  PS: bohužel se tentokrát nepřidám, protože ve stejném termínu čistíme řeku Sázavu ;o)

 • 11. 4. 2012 at 12:45
  Permalink

  Děkujeme za podporu Martine! Tak alespoň prosím šiřte informace o úklidu ve vašem okolí – pozvánka na vylepení je k dipozici v článku. RCH

 • 11. 5. 2012 at 14:23
  Permalink

  Dobrý den, chtěla jsem Vám touto cestou moc poděkovat, za vaší práci a za aktivity, které vaše sdružení pořádá. Je příjemé vědět, že žijí ve vaší blízkosti lidé, kterým není lhostejný osud zeleně, která nám v Praze ještě naštěstí zůstala. Chtěla jsem se také zeptat, zda není již znám nějaký další termín úklidové akce. Rádi bychom se s manželem pomohli alespoň takto. Děkuji za informace. Bára

Comments are closed.