Jarní úklid Trojmezí v sobotu 13.4.

Zástupci Koalice Trojmezí neúnavně dále jednají s magistrátem, městskými částmi a majiteli pozemků o tom, zda je možné pokusit se za zapojení veřejnosti najít společnou dohodu o trvale udržitelné budoucnosti Trojmezí. Vypadá to, že se něco děje. Přijďte se nás zeptat co, v sobotu 13. 4. 2013 od 14,00 do 16,30 hod., kdy proběhne již třetí ročník populární akce „Úklid Trojmezí“. Zaměříme se na úklid přístupových cest a ploch.
Přijďte i Vy na společné setkáni lidí, kterým není lhostejné okolí svého bydliště.
dsc_7978
Od 17,00 hod. bude probíhat posezení u ohně v areálu Toulcova dvora, kde bude připraveno malé pohoštění.
Prosíme, pomožte nám šířit informace o úklidu ve Vašem okolí. Leták ke stažení zde: letak uklid Trojmezi-2013 Rádi Vám poskytneme jejich větší množství, stačí napsat na:
ÚKLID TROJMEZÍ – sobota 13. dubna 2013 od 14:00 do 16:30
KDE SE SEJDEME?
PRAHA 15: kontejner bude na asfaltové cestě vedoucí pod Toulcovým dvorem
PRAHA 10: kontejner bude na panelové cestě v prodloužení ulice U Záběhlického zámku v křížení s cestou k retenčním nádržím (blízko sadu).
PRAHA 4 : kontejner bude v zatáčce ulice Ke Spořilovu (nebo jejím blízkém okolí).
PRAHA 11: sběr do pytlů v okolí ulic Milínská, Klapálkova – kontejner a pytle na parkovišti uprostřed Milínské ul.
PRAHA 11: NOVĚ!!! pouze 13,00-14,00 sběr do pytlů v okolí Kulatého Chodovce – kontejner a pytle na spodním parkovišti Divišovské ul.
U kontejnerů si bude možné vyzvednout pytel a rukavice. Uvidíte, jak bude i vaše děti bavit hledat to, co do přírody nepatří. Dostatek práce bude také v okolí kontejnerů, kde se vrhneme na likvidaci černých skládek odpadu. Vlastní rukavice a nářadí je výhodou.
CO PO ÚKLIDU? OHEŇ, BUŘTY A VYPOUŠTĚNÍ NETOPÝRŮ DO TROJMEZÍ
Pro všechny účastníky úklidu je tradičně od 17,00 hod. připraveno posezení u ohně a občerstvení v Toulcově dvoře. Oheň, buřty, pivo, limo,… A společně můžeme probrat budoucnost Trojmezí.

VEŘEJNÉ VYPOUŠTĚNÍ ZACHRÁNĚNÝCH NETOPÝRŮ DO TROJMEZÍ

Přijďte s námi vypustit zachráněné netopýry, kteří zimovali v náhradním zimovišti v záchranném centru ZO ČSOP Nyctalus. Jde o zvířata, která během zimy zalétla lidem do bytu nebo je našli vysílené na chodníku. Po dokončení zimního spánku se probudili a společně je vrátíme zpět do přírody. Trojmezí je pro jejich život vhodná lokalita, žije jich zde hned několik druhů.
Sraz: u ohniště na Toulcově dvoře, okolo 18.30hod.
 Těšíme se na Vás!
Vaše Koalice občanských sdružení Trojmezí
Děkujeme za jakékoliv finanční dary na naši činnost. Můžete nás podpořit i koupí originálního trička nebo placky Trojmezí!