Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1199 Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1199 Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1199 Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1199 Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1244 Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1391 Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1391 Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1391 Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1391 Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1442 Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/wp-db.php on line 316 Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/cache.php on line 431 Trojmezí

Jarní úklid Trojmezí sobota 29. 3. 2014

Srdečně zveme všechny naše sousedy na tradiční jarní úklid lokality Trojmezí v sobotu 29. 3. 2014 od 14,00 do 16,30 hod. I když Magistrát delší dobu k řešení Trojmezí mlčí, my zde žijeme a není nám lhostejné, jak vypadá naše město. Zaměříme se na úklid přístupových cest a ploch. Společně pak posedíme u ohně v areálu Toulcova dvora, kde budou připraveny pro všechny účastníky buřtíky a pivko.
Záchranné centrum ZO ČSOP Nyctalus přiveze zachráněné netopýry, kteří u nich přezimovali a které pak společně vypustíme do Trojmezí.
Přijďte i Vy na společné setkáni lidí, kterým není lhostejné okolí svého bydliště. 

aklidProsíme, pomozte nám šířit informace o úklidu ve Vašem okolí - stačí na nástěnku ve Vašem domě. Leták ke stažení zde:  Rádi Vám poskytneme jejich větší množství (i nafoliované), stačí napsat na: info@trojmezi.info

Hledáme dobrovolníky, kteří si vezmou na starosti organizaci úklidu vytipovaných jednotlivých skládek. Ozvěte se nám prosím na: info@trojmezi.info

Dobrovolnický úklid se v tento den koná i v mnoha dalších lokalitách na Praze 10. (Bohdalec, Botič ve Vršovicích, Strašnice, Malešický lesík) v rámci akce „Společně ukliďme Prahu 10“, kterou pořádají aktivní občané z iniciativy Společně pro Desítku, k níž se Koalice Trojmezí připojila.

ÚKLID TROJMEZÍ - sobota 29. 3. 2014

14:00-16:30 úklid  a  17:00-19:00 oheň a netopýři

 

ORGANIZACE ÚKLIDU: U kontejnerů a míst srazu si bude možné vyzvednout pytel a rukavice. Bližší informace na tel: 724 022 964

PRAHA 10: kontejner bude na panelové cestě v prodloužení ulice U Záběhlického zámku v křížení s cestou k retenčním nádržím (blízko sadu).dsc_8980

PRAHA 4 :  sběr do pytlů bude v zatáčce ulice Ke Spořilovu, kde chceme uklidit porost pod vysokým napětím a ulici U Záběhlického zámku.

PRAHA 11:  Kulatý Chodovec a okolí pouze 14,00-15,00 sběr do pytlů v okolí Kulatého Chodovce. Sraz na cestě k nádržím (Divišovská 14).

POZOR NOVINKA pro Prahu 10, 11 a 4! Odpad v pytlích můžete mezi 14-16 hod. nosit k panelové cestě mezi Kulatým Chodovcem a křižovatkou ulic U Záběhlického zámku x Ke Spořilovu, kde v 16hod.  projede multikára a vše sveze ke kontejneru.

PRAHA 11:  Milínská, Klapálkova - sběr do pytlů v okolí, místo srazu na začátku Milínské ulice (napojení na Klapálkovu), kde budou k dispozici pytle a rukavice. Tradičně se pak místní sejdou vedle baru Osmičky a budou pořádat táborák.

PRAHA 15: kontejner bude jako vždy na asfaltové cestě vedoucí pod Toulcovým dvorem.

CO PO ÚKLIDU? OHEŇ, BUŘTY A VYPOUŠTĚNÍ NETOPÝRŮ

Pro všechny účastníky úklidu je tradičně od 17,00 hod. připraveno posezení u ohně a občerstvení v Toulcově dvoře. Oheň, buřty, pivo, limo,… A společně můžeme probrat budoucnost Trojmezí.

VEŘEJNÉ VYPOUŠTĚNÍ ZACHRÁNĚNÝCH NETOPÝRŮ DO TROJMEZÍ 18,15 sraz

Pokud bude příznivé počasí, společně vypustíme zachráněné netopýry, kteří zimovali v náhradním zimovišti v záchranném centru ZO ČSOP Nyctalus. Jde o zvířata, která během zimy zalétla lidem do bytu nebo je našli vysílené. Po dokončení zimního spánku se probudili a společně je vrátíme zpět do přírody. Trojmezí je pro jejich život vhodná lokalita, žije jich zde hned několik druhů.
Sraz: u ohniště na Toulcově dvoře, v 18.15 hod. a společný odchod k Botiči u Kozinova nám., kde je v korunách stromů připraven pro ně nový příbytek.

Těšíme se na Vás!

Vaše Koalice občanských sdružení Trojmezí

Děkujeme za jakékoliv finanční dary na naši činnost. Můžete nás podpořit i koupí originálního trička nebo placky Trojmezí!

 Jste z Prahy 10? Zajímáte se o dění na Desítce? Doporučujeme občanský kalendář akcí: www.prahadeset.cz

Nemůžete přijít a přesto chcete pomoct zeleni v Trojmezí?
Prosím, přispějte na naši činnost odesláním dárcovské SMS ve tvaru:
DMS TROJMEZI (1 sms) nebo ještě lépe DMS ROK TROJMEZI (12 sms / rok) na číslo 87 777
DĚKUJEME ZA VÁŠ DAR! Cena jedné SMS je 30,-Kč z toho 28,50 Kč pro ochranu zeleně v Trojmezí.

Děkujeme MČ Praha 10 a 15 za poskytnutí kontejnerů, pomůcek na úklid a svozu nasbíraného odpadu.

Reagovat na článek