Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1199 Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1199 Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1199 Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1199 Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1244 Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1391 Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1391 Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1391 Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1391 Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1442 Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/wp-db.php on line 316 Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/cache.php on line 431 Trojmezí

Co bude s Trojmezím? Magistrát již půl roku mlčí.

V sobotu meandrybotice29. 3. 2014 od 14h. plánujeme tradiční úklid Trojmezí, ale zatím nevíme, jaké nové informace vám sdělíme. Primátor Hudeček už půl roku o Trojmezí mlčí. Na naše výzvy nikdo z magisrátu nereaguje. Víme, že PPF podala návrh na změnu ÚP, ale zatím se neprojednávala. 

Rok 2014 je volebním rokem a snad nemusíme zdůrazňovat, že nepolevíme a sliby politiků o zeleni v Trojmezí budeme nadále připomínat.

Novoroční přání jsme nestihli. Jako náhradu doporučujeme fotogalerii z Trojmezí Richarda Hodonického.

Těšíme se na všechny na našem tradičním jarním úklidu s ohněm na Toulcově dvoře a vypouštěním netopýrů, pokud bude teplo.

Vaše Koalice občanských sdružení Trojmezí

Nejnovější dění v Trojmezí sledujete na Facebooku:
Můžete nám poslat dárcovskou SMS: DMS TROJMEZI (1 sms) nebo ještě lépe DMS ROK TROJMEZI (12 sms / rok) na číslo 87 777
DĚKUJEME ZA VÁŠ DAR! Cena jedné SMS je 30,-Kč z toho 28,50 Kč pro ochranu zeleně v Trojmezí.

Vážený pane primátore Hudečku,

na základě Vašeho podnětu, aby se lokalita Trojmezí stabilizovala, jste inicioval v květnu 2012 vznik magistrátní pracovní skupiny Trojmezí, jejímž cílem bylo nalezení dohody všech zájmových skupin o budoucí podobě tohoto území, která by byla právně ukotvena v podobě regulačního plánu. Zároveň jste deklaroval, že pokud k této dohodě nedojde, nebude nadále možná žádná změna ÚP v této lokalitě.

Téměř 1 rok jsme intenzivně jednali jako zástupci veřejnosti se všemi zájmovými skupinami v lokalitě Trojmezí pod vedením magistrátní společnosti Rozvojové projekty Praha, kterou jste pověřil mediačním dohledem nad hledáním vzájemné dohody. Průběh jednání a jeho výsledky jsme průběžně zveřejňovali na našem webu.

V dubnu 2013 jednání vyvrcholila tím, že prozatím k dohodě nedošlo a že jednání se obnoví v září 2013. I přes naše několikeré urgence vedoucího projektu magistrátní pracovní skupiny se tak nestalo a do dnešního dne jsme neobdrželi žádné oficiální stanovisko Magistrátu.

Mezi jednotlivými účastníky magistrátní pracovní skupiny stále trvají korektní vztahy, a proto nám vedení společnosti PPF předem oznámilo, že v současné době podávají Radě hl. m. Prahy návrh na změnu ÚP na svých pozemcích v lokalitě Trojmezí, právě z důvodu absence komunikace ze strany magistrátní pracovní skupiny.

Proto Vás žádáme o schůzku či o Vaše písemné vyjádření k našim otázkám:

1.) Bude dále pokračovat jednání k nalezení shody v lokalitě Trojmezí na platformě magistrátní pracovní skupiny?

2.) Jaké bude Vaše stanovisko, potažmo stanovisko celé Rady hl. m. Prahy k podanému návrhu společnosti PPF na změnu územního plánu v lokalitě Trojmezí, když k žádné dohodě zatím nedošlo?

Očekáváme Vaše vyjádření před tím, než Rada h. m. Prahy bude projednávat návrh změny ÚP v Trojmezí.

Srdečně z Trojmezí Vás zdraví

Renata Chmelová
koordinátorka Koalice o. s. Trojmezí
www.trojmezi.info

 

From: Renata Chmelová, Koalice TROJMEZÍ [mailto:renata.chmelova@trojmezi.info]
Sent: Friday, November 29, 2013 12:46 PM
To: ‘NÁM Hudeček Tomáš (ZHMP)’
Cc: Boháč Ondřej (MHMP); Jiri.Vavra@praha.eu; Jiri.Nouza@praha.eu; Vaclav.Novotny@praha.eu; Jiri.Parizek@praha.eu; Lukas.Manhart@praha.eu; Martin.Dlouhy@praha.eu; Jan.Vasicek@praha.eu; Eva.Vorlickova@praha.eu; Ludmila.Stvanova@praha.eu
Subject: Žádost o schůzku či písemné vyjádření k situaci v Trojmezí

One Response k “Co bude s Trojmezím? Magistrát již půl roku mlčí.”

 1. Mgr. Ivan Šlajer

  12. Bře, 2014

  Po delší době jsem trojmezí projel na kole a byl
  jsem zděšen. Nejde o velké investice, ale o to, že se
  oblast stala oblastí bezdomovců a smetištěm.
  Dosud možný průjezd k Hamerskému rybníku
  zatarasila jakási zahradnická firma a průjezd přes
  pole je tentokráte nemožný. Uprostřed je oplocený
  pozemek, kam nějaká firma sváží odpad.
  Nejsem pro zástavbu, ale mít uprostřed města
  takovou zdevastovanou oblast, je v civilizovaném státu neúnosné.
  Postoj současného magistrátu k tomuto problému by měl být voliči zohledněn v příštích komunálních volbách.

  Reagovat na tento komentář

Reagovat na článek