Hlavně noví sousedé z blízka i daleka se zapojili do podzimního úklidu Trojmezí.

Máme radost, že stále více našich sousedů se zajímá o Trojmezí. Letos přišli  i z Vršovic, Strašnic a od Hamerského rybníka, protože Trojmezí je pro ně jedinou možností, jak pořádně provětrat své děti a pejsky. Přivítali jsme mezi sebou i nové sousedy z obytného souboru Kaskády Botiče, kteří mají zájem se dále do dění okolo Trojmezí zapojovat. Naše akce inspirovala i další sousedy a tak se na jaře můžete zapojit do úklidu louky pod Jižní spojkou.

Děkujeme všem, kdo pomáhali uklízet v rámci celosvětové kampaně “Clean up the world” minulou neděli. Podívejte se na fotky, jak to probíhalo.dsc_5586

Díky MČ Praha 10 jsme měli letos k dispozici i multikáru, která výrazně pomohla. Děkujeme za náměty ke zlepšení organizace úklidu a omlouváme se všem, kteří na kolečkách z velké dálky vozili těžké věci. Pro jarní úklid ještě zdokonalíme jeho organizaci.

Přejeme všem krásný podzim.
Vaše Koalice občanských sdružení Trojmezí

*** Nemohli jste přijít pomoci a přesto chcete podpořit zeleň v Trojmezí?

 Pošlete nám prosím dárcovskou SMS: DMS TROJMEZI (1 sms) nebo ještě lépe DMS ROK TROJMEZI (12 sms / rok) na číslo 87 777
DĚKUJEME ZA VÁŠ DAR! Cena jedné SMS je 30,-Kč z toho 28,50 Kč pro ochranu zeleně v Trojmezí.

!!! Víte, že finanční dar našemu občanskému sdružení si můžete odečíst z daní? Máme transparentní účet, a tak můžete sledovat, jak s Vašimi dary nakládáme.

Reagovat na článek