Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1199 Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1199 Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1199 Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1199 Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1244 Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1391 Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1391 Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1391 Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1391 Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/classes.php on line 1442 Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/wp-db.php on line 316 Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /DISK2/WWW/trojmezi.info/www/wp-includes/cache.php on line 431 Trojmezí

PPF by ráda zastavěla část Trojmezí

Skupina PPF vlastnící část pozemků v Trojmezí opět oživila debaty o zástavbě v této lokalitě, která leží z více než poloviny v chráněném přírodním parku. Přečtěte si více informací a komentář Koalice Trojmezí

trojmezi5

Seznam článků, které k tomuto záměru vyšly:

iHNed - původní článek z Hospodářských novin

iDNES - včetně videa

deník.cz

Seznam budeme  průběžně doplňovat!

Jaké je stanovisko Koalice Trojmezí?

Skoupit levně pozemky v chráněném území přírodního parku, nechat je zpustnout a pak navrhnout polovinu zastavět a na půlce vybudovat park. Tento způsob “českého developmentu” je pro nás nepřijatelný! Jsme přesvědčeni, že zelené plochy ve městech by se nesměly zastavovat.

 • stávající územní plán neumožňuje jakoukoli novou zástavbu v Trojmezí
 • o snaze PPF obnovit snahy o zástavbu víme, měli jsme s jejich zástupci 3 jednání
 • o prázdninách i v září by se měla na pod patronací magistrátu sejít pracovní skupina za účasti majitelů pozemků a zástupců občanských sdružení, která má za cíl pokusit se dospět k dohodě o budoucnosti Trojmezí. Cílem developerů bude maximum zastavět, našim cílem je nezastavitelnost přírodního parku a takové změny majetkových poměrů, které by umožnily revitalizaci, rozvoj a údržbu ploch zeleně
 • PPF nás o záměru vyjít na veřejnost s jejich studií informovala. Vyjádřili jsme s tím svůj nesouhlas. Způsob posílání si záměrů přes média považujeme za nešťastný. (To že  jejich studie nám byla jednou promítnuta, ale odmítli nám cokoli z ní dát k prostudování, následně jí ale celou vypustí do médií snad ani nebudeme komentovat)
 • Veřejná prezentace názorů jednotlivých zájmových skupin podle nás povede jen k opětovné eskalaci problému ještě před tím, než začnou jednání na Magistrátu. Prezentovaná studie je pro nás tak nepřijatelná a články které k ní vznikly obsahují tolik zavádějících informací že budeme nuceni tento týden vydat tiskové prohlášení!

Vaše Koalice občanských sdružení Trojmezí

5 Responses k “PPF by ráda zastavěla část Trojmezí”

 1. Renáta Buchtová

  28. Čer, 2012

  Návrh PPF je nepřijatelný. Další zástavba, giga sportoviště (placené, s velkým parkovištěm)… Chceme park, zeleň, volný prostor. Už žádný další beton. Toho je všude kolem přemíra. Nicméně velice ambiciozní a bohatá skupina PPF bude určitě těžkým soupeřem. Držím nám všem palce.

  Reagovat na tento komentář
 2. Jméno (*)

  02. Čvc, 2012

  Nesouhlasím se zástavbou, proč namísto financí nezačne konečně fungovat rozum.

  Reagovat na tento komentář
 3. ota

  20. Čvc, 2012

  Vážení spoluobčané hlavně nepodléhejte krásným obrázkům a prezentacím. Majitelům jde jen a pouze o změnu územního plánu, To je hlavní cíl této prezentace. A jakmile se toto podaří, mají vyhráno a už si budou dělat co chtěj a na občana nebudou brát žádný ohled! A na tyto krásný obrázky zapomeňme. Pak už půjde jen o to vytěžit z tohoto území co nejvíce peněz.

  Reagovat na tento komentář
  • Robin

   20. Čvc, 2012

   Mohu se Vás Oto zeptat co byste dělal, kdyby Trojmezí jste v restituci po prarodičích dostal Vy? Bral ybste ohled na občany?

   Reagovat na tento komentář
 4. Renata

  20. Čvc, 2012

  Absolutně nesouhlasím se zástavbou Trojmezí a považuji to za plivnutí občanům do tváře a výsměch zákonům.

  Reagovat na tento komentář

Reagovat na článek